Een mooi toernooi voor KTA in Hoogeveen

45848201_1959952504092085_5544378298928201728_n

Afgelopen zondag gingen we met 17 deelnemers naar Hoogeveen voor een instaptoernooi. Opvallend veel oudere jeugd vanuit onze club deden hier aan mee. Hoogeveen organiseert ieder jaar een geweldig goed toernooi waarbij altijd alles goed en vriendschappelijk verloopt, zoals het hoort. Dus ook voor onze leden weer een mooie ervaring met mooie resultaten. De resultaten van zondag 11 november zijn als volgt:

1e plaats; Tim Versteeg, Ian Kunnekes, Olav Reigersberg en Lasse Reigersberg

2e plaats; Jayda Possemis, Maren de Boer, Thirza Sambo

3e plaats; Daniëlle Iles, Jay Kunnekes, Elin Lieftink, Jermain Janssen, Isak Reigersberg, Margje van der Neut

4e plaats; Mees Hazenberg, Jordi Cruiming, Thomas Bos, Aimee Inderwisch

Iedereen heeft het fantastisch gedaan. Alle coaches bedankt voor de goede begeleiding en ouders voor de geweldige support. Scheidsrechters ook super goed gedaan en uiteraard Team Sidokwan bedankt voor de geweldige organisatie. We komen zeker weer volgend jaar.

Comments are closed